اخبار آزاد بلاگ

دريافت استخدام بانكها و موسسات دولتي و خصوصي در سال ۹۴

دريافت استخدام بانكها و موسسات دولتي و خصوصي در سال ۹۴

به راحتي فرصتهاي شغلي را از دست ميدهيد اگر … به موقع از آنها مطلع نشويد!!

 

كاربران عزيز همانطور كه ميدانيد اولين گام براي استخدام شدن اطلاع از آگهي هاي استخدامي مي باشد. پس با عضويت در سرويس هوشمند اي-استخدام از اين پس آگهي هاي استخدام را بر اساس رشته ، تخصص و شهر خود به صورت تفكيك شده در قالب پيامك يا ايميل دريافت نماييد.

براي شروع ثبت نام اينجا كليك كنيد

درباره اي-استخدام :

  • اي-استخدام بزرگترين مرجع استخدامي در كشور بوده و روزانه بيش از ۸۰۰ آگهي استخدام و هزاران موقعيت شغلي از سراسر كشور در اين سايت منتشر ميگردد.
  • اي-استخدام به عنوان مرجع اخبار و آگهي‌هاي استخدام براي مجلات، نشريات، سايت‌ها و خبرگزاري‌ها ديگر محسوب ميشود.
  • اي-استخدام معتبرترين ارائه دهنده سرويس هوشمند ارسال آگهي تفكيك شده بر اساس رشته، تخصص و شهر، در ايران ميباشد.
  • اي-استخدام به عنوان موفق ترين و پيشرو ترين وب سايت استخدامي كشور در فضاي وب، همواره الگوي مناسبي براي ساير وب سايتهاي استخدامي بوده است.
  • اي-استخدام تنها وب سايت استخدامي، داراي تمام مجوزهاي لازم از مراجع قانوني مربوطه در ايران ميباشد.

 

مزاياي سرويس ارسال آگهي اي-استخدام :

  • ديگر از استخدام بانكها و موسسات دولتي و خصوصي جا نمي مانيد.
  • تمام روزنامه ها ، نيازمندي ها ، سايت ها و … برايتان بررسي مي شود.
  • با دريافت به محض انتشار آگهي ها، يك گام از ساير افراد جلوتر ميباشيد.
  • نيازي به صرف هزينه و زمان براي جستجو در روزنامه ها و اينترنت نداريد.
  • اعتبار و صحت تمام آگهي ها توسط تيم محتواي وب سايت پيگيري ميشود.

 

در صورت عدم خريد اعتبار شما به عنوان كاربر عادي براي سيستم محسوب ميشود و سيستم فقط خبرنامه و يا يكسري آگهي هاي ويژه كارفرمايان را براي شما ارسال ميكند و آگهي ها به تفكيك براي شما ارسال نخواهد شد.


ادامه مطلب
[ ۲۷ تير ۱۳۹۴ ] [ ۱۲:۳۲:۰۸ ] [ آزاد بلاگ ]
[ نظرات (6) ]

شروط داعش براي لباس زنان + تصاوير

تروريست هاي تكفيري داعش بعد تصرف هر شهر بيلبوردي در مناطق شلوغ شهر نصب مي كنند كه شرايط پوشش زنان را در هفت مورد بيان مي كند تا رعايت شود.
به گزارش مشرق، تروريست هاي داعش به محض تصرف منطقه اي در كشورهاي عراق يا سوريه و يا ليبي، شروط خود را درباره شيوه پوشيدن، شكل و نيز خورد وخوراك مردم را اعلام مي كند. اين گروه اخيرا ۷ هفت شرط براي خروج زنان از خانه هايشان در تابلوها و بنر هاي نصب شده اعلام كرده اند.

هفت شرط با عنوان (شروط حجاب شرعي) درباره لباس زنان :

۱-بايد ضخيم باشد طوري كه پشت آن پيدا نباشد.
۲- گشاد باشد.
۳- چسبان نباشد.
۴- همه بدن را بپوشاند.
۵- شبيه لباس زنان يا مردان كافر نباشد.
۶- توجه ديگران را به خود جلب نكند.
۷- معطر نباشد.

اين عكس مربوط به شهر موصل و خيابان نجفي مي باشد.
شروط داعش براي لباس زنان+تصاوير

اين عكس مربوط به شهر سرت مي باشد.

شروط داعش براي لباس زنان+تصاوير
 

ادامه مطلب
[ ۲۷ تير ۱۳۹۴ ] [ ۰۸:۵۵:۳۲ ] [ آزاد بلاگ ]
[ نظرات (4) ]

عادل غلامي مي گويد شكست آمريكا مقابل لهستان روحيه تيم را از هم پاشيد

عادل غلامي‌: انگار ما 10 سال قهرمان جهان و المپيك بوديم!/از روي عمد به روسيه نباختيم

ورزش > واليبال - عادل مي گويد شكست آمريكا مقابل لهستان روحيه تيم را از هم پاشيد.
 

مهري رنجبر - خبرگزاري خبرآنلاين؛عادل غلامي با اينكه از صعود نكردن تيم به دور نهايي ليگ جهاني ناراحت است اما معتقد است حالا فرصت خوبي است تا بازيكنان خستگي در كنند. سرعتي‌زن تيم ‌ملي واليبال دليل باخت به روسيه را نداشتن انگيزه مي‌داند، نه كمك به روسيه چرا كه باخت آمريكا به لهستان همه رؤياهاي ايران را به باد داد.

* حالا با پايان كار تيم در ليگ جهاني خيال‌تان راحت شد؟

خيال‌مان راحت شد تا فرصتي براي استراحت پيدا كنيم. ما در اين مدت خيلي خسته شده‌ايم.

* شايد با قرعه‌كشي خيلي‌ها فكر مي‌كردند ايران تيم آخر گروه B سيد يك مي‌شود اما نشد.

دقيقاً. حتي وقتي تيم در دو بازي اول به آمريكا باخت، نگراني‌ها بيشتر شد كه كاري كنيم تا از سيد يك سقوط نكنيم اما تيم استارت خوبي از بازي دوم با لهستان زد و نتيجه‌‌اش يك امتياز بود. از همان موقع روند رو به رشد تيم شروع شد و در تهران هم با حمايت تماشاگران، حريفان را برديم. تا قبل از بازي آخر هم شانس داشتيم اما در بازي آخر خيلي بي‌انگيزه بوديم كه طبيعي هم بود چرا كه با شكست آمريكا از لهستان ديگر شانسي براي صعود نداشتيم. در مجموع سال خوبي بود و مردم هم برخورد خوبي داشتند.

* بعد از باخت به روسيه بچه‌ها مصاحبه نكردند؛ به خاطر ناراحتي بود؟

نه. ناراحتي بچه‌ها بعد از باخت به لهستان بود. بچه‌ها بعد از بازي با روسيه تنها خسته بودند. در حالي كه هميشه ما به خبرنگاران و اصحاب رسانه احترام مي‌گذاريم. بچه‌ها به خاطر خستگي‌ا‌ي كه داشتند، مي‌خواستند هر چه زودتر از سالن 12 هزار نفري بروند.

* بعضي‌ها مي‌گويند تيم به روسيه باخت تا اين تيم در سيد اول ليگ جهاني بماند. درست است؟

اصلاً چنين چيزي نيست. هم كادر فني و هم بچه‌ها مي‌خواستند روسيه را ببريم تا حذف شود و سال آينده تيم راحت‌تري به سيد يك بيايد. دوست نداشتيم روسيه بماند اما ما شب قبل از مسابقه، شب سختي را سپري كرديم. وقتي آمريكا 3 - 2 به لهستان باخت، روحيه تيم از هم پاشيد. بچه‌ها تحت تأثير بازي شب قبل بودند.

* شما از بازي خودت در ليگ جهاني راضي هستي؟

خودم نمي‌توانم نظر بدهم. كادر فني و كارشناسان صلاحيت‌دار بايد بگويند. به ‌هر ‌حال خيلي سخت است كه من درباره بازي خودم صحبت كنم.

* يعني تيم براي صعود بدشانسي آورد؟

بدشانسي نياورد. با اينكه تيم گروه خيلي سختي داشت اما خوب كار كرد. حتي كار به جايي رسيد كه همه انتظار داشتند ما لهستان، قهرمان جهان را ببريم. فراموش كرده‌اند كه ما با چه تيم‌هايي بازي كرده‌ايم. جوري توقع دارند كه انگار ايران 10 سال است قهرمان جهان و المپيك بوده است. متأسفانه جامعه خيلي زود متوقع مي‌شود. در حالي كه توقع بالا با ورزش همخواني ندارد كه بايد اين تيم را ببريم. همه حريفان ما سابقه‌شان بيشتر از ماست. ما 3 سال است كه به جمع تيم‌هاي ‌برتر دنيا آمده‌ايم. آن هم نه 3 تيم اول كه جزو 6 تيم اول هستيم. به نظرم بچه‌ها كار خارق‌‌العاده‌اي انجام دادند. آنها در اين مدت سختي زيادي كشيدند كه حد ندارد. حتي خانواده‌هايشان. البته كه از كامنت‌هاي مردم كلي انرژي مثبت هم گرفتيم اما بعضي‌ها كمي مغرضانه صحبت مي‌كنند.

* از جايگزيني تيم ‌ملي ب به جاي تيم‌ ملي الف در جام ملت‌هاي آسيا راضي هستيد؟

صد درصد. تصميم خيلي خوبي بود كه كادر فني و فدراسيون گرفتند چرا كه بقيه تيم‌هاي شركت‌كننده در ورلدكاپ چنين تورنمنت‌هايي را ندارند كه خسته شوند. تيم ما هم با فشار و خستگي‌اي كه تحمل كرده است، حالا نياز به استراحت بدني و روحي دارد تا براي ورلدكاپ آماده آماده شود. از طرفي اصلاً نيازي نيست تيم اول ما در جام ملت‌ها شركت كند چرا كه واليبال ما آنقدر قدرتمند شده كه تيم‌هاي دوم و سوم هم مي‌توانند جلوي آسيا قد علم كنند. شك ندارم تيم دوم هم مي‌تواند قهرمان آسيا شود.

* فكر مي‌كنيد در ورلدكاپ، ايران المپيكي مي‌شود؟

حالا پيش‌بيني زود است اما ما سهميه المپيك را مي‌گيريم. حالا فرقي نمي‌كند در ورلدكاپ باشد يا انتخابي المپيك. مهم ورود به المپيك است و بس. اگر شد در ورلدكاپ المپيكي مي‌شويم وگرنه سال آينده در انتخابي المپيك ژاپن سهميه مي‌گيريم. البته كه شانس ما در انتخابي المپيك بيشتر است. 


ادامه مطلب
[ ۱۵ تير ۱۳۹۴ ] [ ۰۶:۵۸:۲۸ ] [ آزاد بلاگ ]
[ نظرات (1) ]

اخبار مذاكرات هسته اي تير ماه 94

مذاكرات ميان ايران و قدرت هاي جهاني بر سر يافتن راه حلي براي برنامه هسته اي ايران، به روزهاي پاياني مهلت تمديد شده (روز سه شنبه هفتم ژوئيه) نزديك مي شود.
 
 
 
 

 

روز يك شنبه در وين، قدرتهاي جهاني فشار بر روي ايران را افزايش دادند. فدريكا موگريني، مسئول سياست خارجي اتحاديه اروپا در واكنشي گفت: «امروز پيام من اين است كه اگر توافقي بايد صورت گيرد زمانش اكنون است. مسئله، تصميات سياسي است كه بايد اكنون اتخاذ شوند.»

جان كري وزير امور خارجه آمريكا نيز در مقابل هتل محل مذاكرات و در پاسخ به سوالات خبرنگاران گفت: «در روزهاي گذشته، پيشرفت هاي واقعي داشته ايم اما بطور كاملا شفاف بايد بگويم كه ما هنوز به نقطه اي كه بايد نرسيده ايم و مشكلات جدي هنوز باقي است.»

محمد جواد ظريف وزير خارجه ايران نيز گفته است كه برخي اختلافات باقي است و نتيجه مذاكرات هنوز مشخص نيست.

ريحانه مظاهري، خبرنگار يورونيوز از محل مذاكرات گزارش مي دهد: «با بازگشت وزراي خارجه به هتل كوبورگ، فضاي چانه زني هاي هسته اي داغ تر از قبل، بخصوص در روزهاي پاياني باقي مانده تا مهلت تعيين شده، ادامه دارد. مذاكره كنندگان از پيشرفت چشمگير خبر مي دهند اما در عين حال تاكيد مي كنند كه پرانتز ها يا مسائل حل نشده بسياري باقي ماند كه مي تواند زمان مذاكرات را طولاني تر كند.»


ادامه مطلب
[ ۱۵ تير ۱۳۹۴ ] [ ۰۶:۴۹:۴۲ ] [ آزاد بلاگ ]
[ نظرات (1) ]

شيلي قهرمان كوپا آمريكا در 2015 شد

شيلي قهرمان كوپا آمريكا شد


تيم ملي شيلي با پيروزي 4-1 مقابل آرژانتين در ضربات پنالتي، براي اولين بار قهرمان رقابت هاي كوپا آمريكا شدند.


 

به گزارش "ورزش سه"، آرژانتيني ها كه اميدوار بودند ناكامي در فينال جام جهاني 2014 را در كوپا ‏آمريكا جبران كنند، اين باردر ضربات پنالتي مغلوب شيلي ميزبان شدند تا يك بار ديگر از رسيدن به جام ‏بازبمانند.‏
دو تيم در نيمه اول نمايش متعادلي داشتند و هر يك موقعيت هايي هم براي گلزني به دست آوردند اما ‏نتوانستند از آن استفاده كنند تا اين نيمه بدون گل به پايان برسد. ‏


نيمه دوم را شيلي بهتر آغاز كرد و در همان دقايق ابتدايي، مي توانستند به گل برسند اما بي دقتي بازيكنان ‏اين تيم در زدن ضربات نهايي، مانع از رسيدن آنها به گل شد. در ادامه بازي متعادل تر شد و آرژانتيني ها ‏هم موقعيت هاي خوبي براي گلزني به دست آوردند اما توپي از خط دروازه ها عبور نكرد و بازي به وقت ‏اضافي كشيده شد.‏
در وقت هاي اضافي دو تيم نمايش محتاطانه تري ارائه دادند و علي رغم موقعيت هاي نصفه و نيمه اي كه ‏ايجاد كردند، در نهايت نتوانستند به گل برسند و به اين ترتيب، سرنوشت بازي در ضربات پنالتي مشخص ‏شد.‏


در ضربات پنالتي ماتياس فرناندز، ويدال، آرانگيس و الكسيس سانچز براي شيلي گلزني كردند اما از سه ‏ضربه آرژانتين، تنها مسي موفق به باز كردن دروازه كلوديو براوو شد و ضربات گونزالو هيگواين و اور ‏بانگا از دست رفت تا آلبي سلسته يك بار ديگر از رسيدن به جام بازبماند.‏

 


ادامه مطلب
[ ۱۴ تير ۱۳۹۴ ] [ ۰۲:۲۸:۴۷ ] [ آزاد بلاگ ]
[ نظرات (1) ]

قيمت ارز تاريخ 14 تير 1394

ساير ارزهاآخرين نرختغيير لحظه اي
دلار كانادا 26,421 -248 (-0.94%)
يوان چين 5,411 -51 (-0.94%)
ليره تركيه 12,340 -117 (-0.95%)
ين ژاپن 270.76 -3 (-1.11%)
روپيه هند 513.46 -5 (-0.97%)
دلار استراليا 25,000 -236 (-0.94%)
كرون سوئد 3,928 -37 (-0.94%)
فرانك سوئيس 35,325 -333 (-0.94%)
كرون نروژ 4,160 -40 (-0.96%)
دلار هنگ كنگ 4,289 -41 (-0.96%)
رينگيت مالزي 8,700 -58 (-0.67%)
دينار كويت 109,934 -1041 (-0.95%)
دينار عراق 27.349 -0 (0%)
بات تايلند 985.52 -9 (-0.91%)
روپيه پاكستان 326.88 -3 (-0.92%)
افغاني 567.03 -5 (-0.88%)
ريال عربستان 8,835 -83 (-0.94%)
روبل روسيه 585.77 -6 (-1.02%)
دلار سنگاپور 24,950 -235 (-0.94%)
كرون دانمارك 4,950 -46 (-0.93%)
وون كره جنوبي 29.632 -0 (0%)

 

نرخ برابري ارز ها ( هر 100 دلار امريكا برابر است با ... )
ارز هانرخ برابري
يورو 89.98
پوند انگلستان 64.22
درهم امارات 367.32
دلار استراليا 133.03
دلار كانادا 125.71
ليره تركيه 269.11
بات تايلند 3374.4
ين ژاپن 12287.5
يوان چين 620.66
رينگيت مالزي 378.83
وون كره جنوبي 112214.5
روپيه هند 6341.74
دلار سنگاپور 134.57
فرانك سوئيس 94.03
كرون دانمارك 671.33
كرون سوئد 845.4
روبل روسيه 5610.9
دلار هنگ كنگ 775.29
ريال عربستان 375.1
دينار كويت 30.25
دينار عراق 119150

ادامه مطلب
[ ۱۴ تير ۱۳۹۴ ] [ ۰۲:۲۱:۵۹ ] [ آزاد بلاگ ]
[ نظرات (0) ]

سيستم وبلاگدهي آزاد بلاگ به زودي افتتاح خواهد شد

 سلام و احترام خدمت تمامي بازديد كنندگان ، سيستم وبلاگدهي آزاد بلاگ به زودي افتتاح و آماده بهره برداري خواهد شد

چهارشنبه   13 خرداد   سال 94


ادامه مطلب
[ ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ] [ ۱۲:۲۷:۵۵ ] [ آزاد بلاگ ]
[ نظرات (0) ]
[ ۱ ]